- Open up the cute little parcel box and see what's been delivered!
- Each 3 pack has 3 Petkins inside plus one tile!
- New Lil Shoppies to meet, each with a certain theme.
- There are new Decorator packs to create more Happy Places! Landscape a garden, play some games in the games room and clean up in the laundry. There are 1000s of ways to decorate and play!
- what you get - 5 suprise delivery
(12524)
| SKU | 12524 |
| Barcode # | 630996563632 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

