- Kitty Kitchen
- It's a recipe for fun!
- The Kitty Kitschen comes with 3 Medium petkins, 8 Small Petkins, 4 Mini Petkins, 2 tiles and 1 catalog
- Build up and decorate your Happy House any way you like
(MOO56195K)
| SKU | MOO56195K |
| Barcode # | 630996563793 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | Doll |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

