- Hug-A-Lumps, the ultimate cuddle buddy!
- Experience the calming effect of a weighted plush hug
- Collect all 4 Hug-A-Lump characters (each sold separately)
- Crafted from the softest plush for maximum comfort
-
Need a pick-me-up? Dive into the land of snuggles with Hug-A-Lumps! Grab one of the 4 ultra-cute characters, each weighing Approximately 1.3kg and creating an ultra comforting effect. Made from super soft and squishy plush, Hug-A-Lumps are your ticket to an anti-stress wonderland! When you need a snuggle give Hug-A-Lumps a cuddle!
Each sold separately
(137891)
| SKU | 137891 |
| Barcode # | 193052089441 |
| Brand | Hug a Lumps |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

