- Authentic reproductions of the original Pound Puppies Newborns from the 1980s!
- Adopt and name your very own Pound Puppy Newborn!
- They fit in the palm of your hand, and are so soft to hug and cuddle!
- Includes an adoption certificate that allow you to write in the name you choose for your puppy!
- Pound Puppies Newborns are the same scale as the original 80s collection: 8ā from head to end of tail x 6ā wide from foot to foot x 2ā high
(133504_133509)
| SKU | 133504_133509 |
| Barcode # | 885561380491 |
| Brand | Pound Puppies |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

