Unlock the magic with these super soft and cuddly Care Bears plushes. Perfect for imaginative play in the care a lot land. They are sure to turn your frown upside down! These plush cuties are approximately 35cm tall with ultra soft fur, cuddly stuffing, and embroidered detailing of their iconic belly badge and heart shaped paw pads Cute and colourful, Care Bears Plush Bears are the perfect cuddle buddy!
Nobody knows how to share like Share Bear. She is a friendly bear who knows how much fun it is to give some of her favourite things to others. She thinks that sharing is such a treat, she shows it with her belly badge - two bears sharing a milkshake.
(137790)
| SKU | 137790 |
| Barcode # | 840150295129 |
| Brand | Care Bears |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.020000000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

