Unlock the magic with these super soft and cuddly Care Bears plushes. Perfect for imaginative play in the care a lot land. They are sure to turn your frown upside down! These plush cuties are approximately 35cm tall with ultra soft fur, cuddly stuffing, and embroidered detailing of their iconic belly badge and heart shaped paw pads Cute and colourful, Care Bears Plush Bears are the perfect cuddle buddy!
Funshine Bear is a playful bear who really knows how to have fun and make everyone laugh. Funshine Bear works hard to make sure others have a good time. "Enjoy each day" is Funshine's motto, and his belly badge - a smiling sun, shows it!
(137791)
| SKU | 137791 |
| Barcode # | 840150302872 |
| Brand | Care Bears |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.020000000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

