Spread the love with the Care Bears Classic 8 inch Love-a-Lot Bear Plush! These adorable friends are here to bring warmth and cheer, featuring all the sweet, iconic details that make the Care Bears so special. Love-a-Lot Bear’s heart belly badge is ready to share the joy. Soft, snuggly, and perfect for cuddles, these classic characters are ready to brighten your day. Collect them both for a whole lot of heart in every hug!
(135684)
| SKU | 135684 |
| Barcode # | 840150267089 |
| Brand | Care Bears |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

