- The Wonderbolts team has the best flyers in Equestria, but sometimes they need help from other pony friends! Imagine flying with these pony friends figures and playing out favorite story moments. This Wonderbolts collection features a mix of 5 Wonderbolts and other winged pony friend figures, each with glasses accessories, and a Pinkie Pie pony figure with cheerleader accessories. The 6-inch pony figures include Rainbow Dash, Spitfire the Wonderbolts captain, Soarin, Fluttershy, Pinkie Pie, and muffins pony figures.
- Please note the box has some damage to it. The ponies are not affected.
(30688)
| SKU | 30688 |
| Barcode # | 630509466900 |
| Brand | My Little Pony |
| Shipping Weight | 2.6000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.036000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

