- Sweetie Belle has a removable costume
- Comes with one figures,1 costume outfits and 2 accessories
- Figure scale approximatly : 1.5 inches
- Image is of stock photo.
(26977)
| SKU | 26977 |
| Barcode # | 630509432226 |
| Brand | My Little Pony |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

