Get a surprise mini-pony with this Surprise Bag! Each bag includes 1 mini-pony and there are 24 for you to add to your collection (each sold separately). Collect them all to complete your pony rainbow! My Little Pony and all related characters are trademarks of Hasbro. Purchasers will randomly receive 1 of 24 ponies
(138126)
| SKU | 138126 |
| Barcode # | 630509379927 |
| Brand | My Little Pony |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

