- Four pet families make a great start or addition to any LPS collection
- Customize pets with accessories and Deco Bits pieces
- Emoji bubbles and stickers help create pet-family stories
- Includes 5 pets, 9 pet friends, 6 Deco Bits pieces, 2 emoji bubbles, and a sticker sheet.
(24982_1)
| SKU | 24982_1 |
| Barcode # | 630509465859 |
| Brand | Littlest Pet Shop |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.001584000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

