- COUNT DOWN THE DAYS TO CHRISTMAS with this colorful Advent calendar
- ADORABLE PETS AND FUN ACCESSORIES One to discover every day
- 24 SURPRISES IN ALL, one behind each numbered door
- GREAT HOLIDAY GIFT for LPS fans ages 4 and up
(112845)
| SKU | 112845 |
| Barcode # | 5010993807239 |
| Brand | Littlest Pet Shop |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.003750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

