- Unbox 20 surprises with L.O.L. Surprise! O.M.G. Fashion doll, neonlicious, with stunning features and styled hair, articulated for tons of poses!
- Delicious is the big sister to fan favorite L.O.L. Surprise! character, neon Q.T.
- Dress neonlicious in her fierce fashions and fabulous accessories. Pro tip: hands are removable for easy dressing.
- Includes fashion doll, fashions, shoes, shoebox, accessories, hat box, purse, hair brush, Garment bags, doll stand and reusable package Playset in an all new unboxing experience.
- Collect all 4 L.O.L. Surprise! O.M.G. Fashion dolls.
(135563)
| SKU | 135563 |
| Barcode # | 035051560579 |
| Brand | L.O.L Surprise |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.010500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

