Delight little fans with this Sanrio Hello Kitty and Friends Pompompurin and Goldie Playset, featuring adorable figures and interactive accessories for imaginative play. Perfect for collectors and kids alike, it encourages creativity and endless storytelling fun.
- Includes 1 x doll, 1 x character, 2 x tops, 1 x dress, 1 x pants, 1 x pair of shoes, 1 x pair of socks, 1 x belt, 1 x hat and 1 x bag
(138254)
| SKU | 138254 |
| Barcode # | 9341111844444 |
| Brand | Hello Kitty |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.004312000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

