Bring home double the cuteness with the delightful Hello Kitty and Friends: Pochacco & Poppy set! Featuring charming collectible figures and fun, interactive accessories, this adorable duo is ready to spark hours of imaginative play.
- Includes 1 x doll, 1 x character, 2 x tops, 1 x dress, 1 x shorts, 1 x pair of shoes, 1x pair of socks, 1 x hat and 1 x bag
(138253)
| SKU | 138253 |
| Barcode # | 9341111844475 |
| Brand | Hello Kitty |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.004312000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

