-
Jada Toys presents the all-new Disney - Minnie Mouse Roadster Remote Controller Vehicle.
- Perfect gift for kids and adult
- Moving parts
- Durable enough to be played indoors or outdoor
- Elegant and lovely eye-catching design -
Batteries NOT Included
(136130)
| SKU | 136130 |
| Barcode # | 801310329443 |
| Brand | Disney |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.009000000m3 |
| Type | Playset |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

