-
Happy birthday from Barbie! This special occasion Barbie Birthday Wishes doll is pretty in pink with a satin and tulle dress. She makes a charming present for anyone's big day! Lovely displayable packaging with space to write a note makes her perfect for collectors as well. Barbie doll cannot stand alone. Colours and decorations may vary.
(113409)
| SKU | 113409 |
| Barcode # | 194735097135 |
| Brand | Barbie |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.008750000m3 |
| Type | Doll |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

