-
Happy Birthday! Your special day is here at last, and Birthday Wishes™ Barbie® doll is excited to join your celebration. This collectible Barbie® doll is sweetness, rainbows and everything that makes birthdays special. She wears a rainbow-striped gown with sparkling, multi-tiered layers and dainty bow details fit for any celebration. Packaging includes space to write a personalized message, making Birthday Wishes™ Barbie® doll the perfect gift for someone's special day. Blow out your candles and make a wish for a wonderful year to come! Includes doll stand and Certificate of Authenticity. Subject to availability. Colors and decorations may vary.
- Birthday Wishes™ Barbie® doll is excited to join your celebration!
- She wears a beautiful strapless gown with sparkling multi-tiered layers, pastel-rainbow stripes and a ruched bodice accented with colorful bows.
- Sweet details include dainty, bow-shaped earrings and a high ponytail accented with a wrap-around braid.
- Packaging includes space to write a personalized message, making Birthday Wishes™ Barbie® doll the perfect gift for someone's special day.
- May this be your best birthday yet with Birthday Wishes™ Barbie® doll! Includes doll stand and Certificate of Authenticity.
(32132)
| SKU | 32132 |
| Barcode # | 887961801392 |
| Brand | Barbie |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.021000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

