-
For decades, the Holiday Barbie™ doll has embodied the spirit of a season marked by wonder and celebration. 2019 Holiday Barbie™ doll shines in an elegant gown with red and white holiday print and silvery sparkle detail. A beautiful bow adorns the gown’s shoulder and complements a dramatic red train. Her long, blonde hair is styled in waves with a chic side part, and silvery chandelier earrings complete the look. ‘Tis the season to smile wider, hug your loved ones a little tighter and savor that magical holiday spirit. Reflecting the sparkle and jubilation of holiday festivities, 2019 Holiday Barbie™ doll is the definitive celebration of a season full of love. Includes 2019 Holiday Barbie™ doll, doll stand and certificate of authenticity.
(32067)
| SKU | 32067 |
| Barcode # | 887961689211 |
| Brand | Barbie |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.021000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

