-
Barbie® doll can hit the road in style with this super glam convertible! Designed with an open roof, this pink two-seater is ready for an open road adventure -- or a quick trip to the store. Its sparkly pink exterior features tires with realistic styling and Barbie® accents. Black interior seats make a statement with seat belts for realism and Barbie® “upholstery” labels for style. Hop in to drive into imagination and off into adventure. Barbie® doll is ready for anything dressed in a pink dress with graphic white print, strappy pink shoes and sunglasses perfect for a sunny drive. With this cool car, Barbie® doll can roll into all types of tales because with Barbie®, anything is possible! Includes Barbie® doll wearing fashion and accessories, plus convertible car with details and styling. Colors and decorations may vary.
- Hit the road in style with this super glam Barbie® convertible car.
- Barbie® doll is ready for anything dressed in a pink dress with graphic white print, strappy pink shoes and sunglasses perfect for a sunny drive.
- Her two-seater vehicle is designed in a sparkly pink with silvery accents.
- Realistic tires are ready to roll into adventure.
- Black interior seats feature seat belts for safety and Barbie® “upholstery” labels for style.
- Hop in to drive into imagination and off into adventure because with Barbie®, anything is possible!
(138144)
| SKU | 138144 |
| Barcode # | 887961229936 |
| Brand | Barbie |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.014800000m3 |
| Type | Playset |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

