This Baby Boo dolls stroller is perfect for a stroll with your baby doll. It features a handle height of 51.3cm and double wheels for ease of steering.
The dolls buggy can fold down using an umbrella mechanism to a compact size that allows for easy storage.
This stroller provides a perfect fit for dolls up to 45cm. A perfect addition to your home and will encourage push and play baby doll games along with nurturing and imagination.
Recommended for ages 3+
Handle height - 51.5cm
- Doll not included, Colours and contents may vary from those illustrated
(133687)
| SKU | 133687 |
| Barcode # | 5050842404011 |
| Brand | Baby Boo |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.009000000m3 |
| Type | Playset |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

