World's Smallest etch a sketch miniature edition- pocket sized classic sketching pad brought to you by Super impulse. Twist your way to exciting pictures with the world's smallest Etch A Sketch! It works just like the classic Etch A Sketch, powered by skill and imagination!
(93094)
| SKU | 93094 |
| Barcode # | 859421005152 |
| Brand | Etch A Sketch |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

