Create to your hearts content with these imagination inspiring building blocks. There are natural and coloured blocks to design and construct anything you can think of!
(34111)
| SKU | 34111 |
| Barcode # | 6934510509569 |
| Brand | VIGA |
| Shipping Weight | 2.2000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.022500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

