Build your own 3D creations, or design like a pro using the 3D Guide Map. Makes up to 10 3D projects.
Includes:
- 2 coloured IDo3D pens
- 1 spotlight
- 1 3D guide
- 1 Plastic sheet
- Accessories
(135536)
| SKU | 135536 |
| Barcode # | 847341054152 |
| Brand | IDO3D |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.007500000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

