An engaging storybook and toy in one activity kit! My Busy Books offer full-page illustrations, a story, 10 figurines, and a playmat that bring the characters to life and ignite your child's imagination. 3 years and up.
figures approximatly 5cm tall . Great idea as cake toppers.
(137914)
| SKU | 137914 |
| Barcode # | 9782764371978 |
| Brand | Zootopia |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

