-
Lasagne lovers, this one’s for you! The Garfield Showbag is packed with fun, functional goodies featuring everyone’s favourite lazy (but lovable) cat.
Carry your gear in style with the Garfield Backpack and handy Reusable Bag, perfect for school, work or weekends out. Top off your look with the cool Garfield Bucket Hat and cosy Garfield Socks for that extra touch of feline attitude.
Add some personality to your space with the Garfield Mouse Pad and adorable Fluffy Sticker, and keep your keys close with the fun Garfield Keyring.
Whether you’re a long-time fan or just appreciate a cat with serious sass, the Garfield Showbag is the perfect way to show off your love for this iconic comic legend.
Showbag Contains:
- GARFIELD BACKPACK
- GARFIELD BUCKET HAT
- GARFIELD FLUFFY STICKER
- GARFIELD MOUSE PAD
- GARFIELD KEYRING
- GARFIELD SOCKS
- GARFIELD REUSABLE BAG
(138011)
| SKU | 138011 |
| Barcode # | 9355394076133 |
| Brand | Garfield |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Shipping Cubic | 0.009000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

