- COLLECT THEM ALL: There are 4 different design to collect, build and display! The retro game console, vintage camera, cassette player, and electric guitar!
- COMPATIBLE WITH LEADING BRANDS: MAX Build More Premium Bricks are compatible with leading brick brands, making them a seamless addition to any collection.
- PREMIUM VALUE: MAX Premium delivers top-quality bricks with a high piece count, providing exceptional value.
- PERFECT GIFT: Ideal for a friend, parent or family member who loves nostalgia, DIY playsets, or brick-building challenges.
- Up to 188 MAX Premium pieces in each capsule to build 1 retro design. Includes easy to follow instructions.
(137842)
| SKU | 137842 |
| Barcode # | 193052092816 |
| Brand | Zuru |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.008000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

