-
Get ready for an out of this world Ryan’s World mission. Ryan and his crew are preparing for an exploration where few have ever ventured… space! Travel through the universe along with Ryan and his intergalactic sidekicks with the Galaxy Explorers Shuttle Micro Playset! It comes with all new micro figures, stickers, and an educational map of the solar system.
- Based on Ryan’s World, one of the most popular kids YouTube channels on the planet
- Contains 10 galaxy themed micro figures, 10 stickers and a solar system map
- For age 3+
(135658)
| SKU | 135658 |
| Barcode # | 810054660828 |
| Brand | Ryan's World |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004000000m3 |
| Type | Action Figure |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

