This beautifully crafted Stitch comfort blanket is made from premium soft plush fabric to ensure it is gentle against baby's delicate skin. Featuring embroidered detailing and a satin trim, this blanket is sure to be taken everywhere and can be restored to new with a quick hand wash! Blanket folds out to 36cm x 36cm.
- Made from premium soft plush fabric
- Features embroidered detailing and a satin trim
- Hand washable
- Blanket folds out to 36cm x 36xm
(135556)
| SKU | 135556 |
| Barcode # | 081787800953 |
| Brand | Disney Stitch |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

