The front puppy is missing.
The toy is new never played with. The box is open though and the puppy with sound is missing.
(12492)
| SKU | 12492 |
| Barcode # | 886144422935 |
| Brand | puppy Surprise |
| Shipping Weight | 0.9000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.036000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

