Seaquestria is a magical kingdom where everypony can have undersea fun! Inspired by My Little Pony the Movie, this Pinkie Pie Flip and Flow Seapony figure has a mermaid-like tail with pink liquid inside. Flip her upside down to see the liquid appear to disappear! She has glittery eyes and a lobster accessory that fits behind her ear for undersea style. Imagine Seaquestrian stories from the movie or create new ones with this Pinkie Pie seapony figure!
Size:
8cm
(26989)
| SKU | 26989 |
| Barcode # | 630509609864 |
| Brand | My Little Pony |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.018000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

