Pinkie Pie is always ready to throw a party and have fun with her friends! Inspired by entertainment, this My Little Pony 3-inch Pinkie Pie figure has her signature look. Style her pink hair with the comb accessory and keep this Pinkie Pie figure looking party-perfect. Also look for Rainbow Dash, Big MacIntosh, DJ Pon 3, Starlight Glimmer and Fluttershy entertainment inspired figures, each with a comb accessory. (Each sold separately. Subject to availability.)
Includes pony figure and accessory.
• Pinkie Pie figure
• Comes with hair comb accessory
• Entertainment inspired style
Figure scale: 3 inches
(26138)
| SKU | 26138 |
| Barcode # | 630509563159 |
| Brand | My Little Pony |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

