- Rarity figure says 25 plus phrases
- Includes pony figure, necklace, headband, purse, and instructions. Play out stories with character-inspired accessories.
- Great introduction to the My Little Pony brand. Inspired by entertainment.
- Beautiful purple tail and mane
- Ages 3 and up. REQUIRES 1xAAA BATTERY. DEMO BATTERY INCLUDED.
(27596)
| SKU | 27596 |
| Barcode # | 630509676361 |
| Brand | My Little Pony |
| Shipping Weight | 0.9000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

