- Check out the other Power Rangers Mighty Morphin from Funko!
- Stands 6 inches
- Collect them all!
- Funko Pop Power Rangers Dragonzord Black & Gold NYCC 2017 Exclusive 6" #535
- in a box
(25828)
| SKU | 25828 |
| Barcode # | 889698216715 |
| Brand | Funko |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

