Fascinate your little one with this scented Cupcake Surprise toy that transforms into a pretty doll.
- Suitable for 3+ years
- Includes one cupcake suprise toy
- Transforms from cupcake to doll
- Scented
- Collect them all
- Each Cupcake Surprise Princess Doll comes with her own unique outfit and scent. These Princesses are availalbe in 6 different scents Strawberry, Vanilla, Grape, Chocolate, Lemon and Caramel, each sold separately.
(26180)
| SKU | 26180 |
| Barcode # | 8886457610915 |
| Brand | Cupcake Suprise |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

