- Crinkle, Crackle and Crunch!
- Great for Boys & Girls!
- 12 assorted characters to collect! (Each sold separately)
- Colours and styles may vary
- Dimensions: 13.5L x 9.5W cm
- Batteries Not Required
(27843)
| SKU | 27843 |
| Barcode # | 818937021698 |
| Brand | Crunchimals |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.004000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

