-
Keep your best boojiboos forever (BBFs) close with a fashionable flair. Take along this Disney’s Stitch and Angel crossbody bag. Iridescent detail makes this accessory shimmer. On the front, a sweet moment between Stitch and Angel unfolds among the flowers. The 3D cherry blossom snap on the front adds a charming touch. There’s enough room for packing just what you need for a fun-filled day of enchanting adventures .
Features: - Vegan leather (polyurethane)
- Adjustable strap with a 3D bow on the top handle
- Rose gold-colored metal hardware
- Applique, printed, iridescent, and 3D blossom and bow details
- Coordinating inside lining
- This bag is an officially licensed Disney product.Dimensions:
- 7”W x 10”H x 3”D
(135576)
| SKU | 135576 |
| Barcode # | 671803539846 |
| Brand | Disney Stitch |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.011250000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

