- Equestria Girls Rarity doll is fancy and fun
- From the Friendship Games Movie
- Doll comes with unique outfit and shoes
- Includes fun, fashionable accessories
- Scan her necklace into the Equestria Girls app to unlock the character (device not included)
- Includes doll, outfit, pair of shoes, and 3 accessories
(7296)
| SKU | 7296 |
| Barcode # | 630509379118 |
| Brand | My Little Pony |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.009990000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

